Telefon
Konum
WhatsApp
İnstagram

Müşteri Görüşleri

Salih Karadağ
Salih Karadağ

Üniversite yıllarımda ön dişlerime porselen kaplama yaptırmış ve yıllarca görsel açıdan pişmanlığını yaşamıştım. Ta ki polikliniğinize yolum düşene kadar... İsmail Hoca sağ olsun kaplamalarımı zirkonyum ile değiştirdi ve hem sağlık açısından, hem de görsel açıdan çok içime sindi. Artık gülerken dişlerimi kamufle etmek zorunda hissetmiyorum. Her şey için teşekkürler. :)

Fatih Ateş
Fatih Ateş

Çok temiz. Hijyen ön planda ilgi ve yapılan hizmet ciddi derecede mükemmel. Ellerinize sağlık.

Tayfun Gürkan
Tayfun Gürkan

ilk önce babam için gitmiştik. Herkesin korkuttuğu acılı dediği implant operasyonu ağrısız acısız bir şekilde yaptılar. Sonra anneme yapılan zirkonyum gülüş tasarımı ile annemin yıllardır hayalini kurup kavuşmak istediği o güzel gülüşlerine kavuştu. Tüm vatan Diş ailesine ve özellikle İsmail ve Serenay hocalarıma çok teşekkür ederiz.

Bayram  Güler
Bayram Güler

Güleryüz ilgi alaka ve en önemli olanı doktor hanımım işinin ehli olması uygun fiyat temiz isçilik tebrikler

Muhittin Aydoğan
Muhittin Aydoğan

Kesinlikle tavsiye ederim. Güler yüzlü, nazik personel ve işinin ehli doktor arayanlar için Sakarya'da gidilebilecek en iyi klinik bizce Her şey için cân-ı gönülden teşekkür ederiz.

Yusuf Emre Taşlı
Yusuf Emre Taşlı

2 yıl önce dolgu ve kanal tedavisi yaptırmıştım, bu kadar zamanda hiçbir sıkıntı yaşamadım, işlerinde gayet profesyoneller.

İlker Kantarcı
İlker Kantarcı

Uzun bir implant serüvenimi bugün itibariyle bitirmiş bulunmaktayım. Sürecin en başından beri kafamda bitmek bilmeyen soru işaretlerini yaptıkları işle kökten silip attıkları vatan diş ailesine çok teşekkür ederim. Süreç boyunca ben ve annemle çok özel olarak ilgilenildi doktorumdan hemşire arkadaşlara kadar herkese teşekkürler..

7 kayıttan 1 - 12 arasındaki kayıtlar gösteriliyor

Siz de Yorum Bırakın