Telefon
Konum
WhatsApp
İnstagram

Sakarya Diş Parlatma

Sakarya Diş Parlatma

Sakarya Diş Parlatma

Sakarya Diş Parlatma Vatan Diş Hastanesi hekimlerince uygulanan işlemler sonunda ışıldayan göz alıcı dişler ile hayata gülümsemek ister misiniz? Dişler yaşlanma, sigara kullanımı, çay, kahve kullanımı ve dişlerin sağlıklı bakılmamasından kaynaklanan diş üzerinde kirli, lekeli bir tabaka oluşur. İşte diş parlatma dişlerimizin zamanla renk değiştirmelerini azaltmak, beyazlaşmasını sağlamak için yapılan bir takım estetik işlemdir.

Diş minesinin üzerinde yemek, çay, kahve, sigara gibi nedenlerden dolayı lekeler meydana gelir. Diş minesi üzerinde bulunan gözenekler bu lekelerin sabit kalmasını sağlar. Bunlardan kurtulmak ışıltılı dişlere sahip olmak için belirli aralıklarla diş parlatma işleminin yapılması gerekir.

Dişlerin sararması, lekelenmesi çocukken bazı antibiyotiklerin veya fazla fluorid kaynaklı da olabilir. Diş parlatma yöntemleri yemek, içecek veya yaştan kaynaklı lekelenmelerde, sararmalarda en iyi çözüm olarak karşımıza çıkar.

Sakarya Diş Parlatma Vatan Diş Hastanesi diş hekimleri tarafından en iyi ağız sağlığını sağlamak için hijyen şartlarda uygulanır. Aynı zamanda ağız kokusuna neden olabilecek bu lekeler temizleme ve cilalama ile yok olur. Ağız kokuları diş eti rahatsızlıklarında da ortaya çıkabilir.

Vatan Diş Hastanesinde yapılan diş parlatma işlemleri ile;

  • Bembeyaz ışıltılı dişlere sahip olursunuz.
  • Düzenli olarak yapılan temizleme ve parlatma diş eti rahatsızlıklarının önlenmesini sağlar.
  • Ağız kokusunu giderir. Taze nefes aldığınızı hissedersiniz.

Tüm diş problemlerinizde hızlı ve sağlıklı çözüm için; Vatan Diş Hastanesi branşında uzman hekimler ve son teknoloji cihazlarla Sakarya Serdivan’da hijyen şartlarda sizlere en iyi hizmet vermek için çalışmaktadır.