Telefon
Konum
WhatsApp
İnstagram

İmplant Diş Sakarya

İmplant Diş Sakarya

İmplant Diş Sakarya

İmplant Diş Sakarya Vatan Diş Hastanesi uzman hekimlerince kusursuz şekilde modern cihazlarla yapılır. Diş kayıpları, diş sorunları yaşayanlar için son teknoloji efsane çözüm implant dişlerdir.

Daha önceleri diş kayıplarında köprü gibi çözümlerle tedavi yapılsa da bunlar zamanla diğer dişlere de zarar vererek diş problemlerine neden olabilir. Diş sağlığı açısından dünyada ilerleyen teknolojiler ile artık çok kaliteli, sağlam, yıllarca kendi dişiniz gibi kullanabileceğiniz implant dişler hastanemizde uygulanır.

İmplant Diş Nedir? Kaç Sene Dayanır?

Gibi sorularınıza kısa da olsa yanıt vermek istiyoruz. Halk arasında gömme diş, vidalı diş olarak da bilinir. Hepimiz ağız ve diş sağlığına dikkat etsek de bazı nedenlerden dolayı dişlerimizi kaybetmiş olabiliriz. Diş kayıpları yeterli çiğneme olayı gerçekleştirilemeyeceği için sindirim sistemini etkileyecektir. Estetik açıdan da kötü görüntü oluşturabilir. İşte hastanemizde biz implant dişlerle tüm bunlara kolay ve zahmetsiz çözüm sunuyoruz. Titanyumdan yapılan kaliteli implant dişler branşında uzman doktorlarımız tarafından kemik ve diş yapınız incelendikten uygulanır. Çene bölgeniz uyuşturulur. O yüzden yapılacak işlemlerde acı hissetmezsiniz. İmplant dişi kemik yapınız ve yaşınızla doğru orantılı kullanım süresi vardır. Güçlü kemik yapısına sahip 20-30 yaşlarındaki bir kişi ortalama 20 yıl kullanabilmektedir. Ama 40 yaşından sonra yapılacak diş implantında kemik dolgusu gerekebilmektedir. O zaman implant dişi sorunsuz kullanım süresi de ortalama 10-15 yıl kullanılabilir.

İmplant Diş Sakarya Vatan Diş Hastanesi Serdivan’da modern cihazlarla profesyonel ellerde gerçekleştirilir.